Чорнобай - це новий символ міці українців. Зовнішній вигляд копіює башню ворожого танку Т-72 після підриву.
Ручна робота, матеріал пластик, фарбований вручну, покритий лаком.
Всі кошти з продажу цього товару ідуть на виготовлення підарунків які скидують наші дрони рашистам.
Амулет нагадує череп і башню танка одночасно, адже в селищі Чорнобаївка був в щент знищенний весь наступальний потенціал боєвиків Путіна, який збирався захопити українське місто Миколаїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 42 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 55 мм |
| Материал | Пластик |
| Тематика рисунка/формы | Автомобили, Ангелочки/феи, Флаги, Военная |
| Толщина | 10 мм |
| Стиль исполнения | Милитари |
| Цвет | Зелёный |
| Вид изделия | Кулон |
| Назначение | Унисекс |
| Покрытие | Эмаль |
| Состояние | Новое |
| Длина цепочки | 60 мм |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Текстиль |
Информация для заказа
- Цена: 242 ₴



